Wyzwanie cukrowe - dzień drugi

 

ŚNIADANIE

 

Na początek dnia jak zawsze szklanka wody, następnie jajka sadzone z frankfurterką na rukoli + pomidorki. Takie śniadanie daje kopa energetycznego na dobre 4 godziny, a czasem nawet na 5h! 

 

2 ŚNIADANIE

 

Mój specjał, koktajl :) Lubię kombinować ze składem i zawsze wymyślam coś nowego, ale koktajl truskawkowy jest wg mnie naaaajlepszy :)


OBIAD


Dzisiaj mała porcja, bo nie byłam w ogóle głodna po koktajlu. Skrzydełko z piekarnika + sałatka z tego co miałam pod ręką.

 

PODWIECZOREK

 

Teraz to już zgłodniałam! Calutkie awokado - wiem, że dla niektórych to bleee i fuj, ale ja nie mam z tym problemu. Trochę soli i wsuwam. Z resztą awokado to bomba energetyczna i źródło dobrego tłuszczu, który syci na długo. Do tego grejfrut i prażone pestki dyni. 

KOLACJA


Wędzona rybka, mmmm... Później ćwiczenia i spać. Dzień 2 uważam za zamknięty. A jak idzie Tobie? Jesteś nadal ze mną?

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    Ania (Tuesday, 17 November 2015 22:00)

    Taaak! Dzis byla jajecznica, pozniej budyn jaglany, na obiad mielone z indyka na parze+kalafior, na deser daktyle (moja slabosc w okresie przedswiatecznym) a na kolacje kanapka z twarogiem(wapn w koncu

  • #2

    Jola (Tuesday, 17 November 2015 22:48)

    Miałam dziś chwilę słabości i musiałam zjeść czekoladę, ale wybrałam gorzką także chyba nie tak źle :P już się boję jutrzejszego dnia .........